0532 431 67 26 İstanbul | 0533 590 16 50 Ankara

Klima bakımı ne zaman yapılmalı?

Klima bakımı ne zaman yapılmalı?
klimasa takvim 19.08.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 2706 )
Klima bakımı ne zaman yapılmalı? Klimalar kullanım prensiplerine göre rutin olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Klima servis bakımlarının yapılması bizim sağlığımız içinde çok önemlidir. Çünkü klimalar ortamda soluduğumuz havanın kontrolünden, kalitesinden sorumludurlar.

Soluduğumuz hava pis, bakteri dolu olabilir. Bu da ortamda bulunanların hastalığına sebep olur. Nitekim daha önceden klima hastalığı olarak bilinen Lejyoner Hastalığını duymuşuzdur.

Klima bakımı ne zaman yapılmalı? Sorusunun cevabını şöyle verebiliriz. Klima servisinizce öngörülen rutin klima servis bakımı takviminize titizlikle uymalısınız. Yaz ayların başlamadan klima bakımı tercih edilebilir. Klima filtrelerinin kontrolleri unutulmamalıdır.

Klima bakımınız için bir takvim oluşturmak ve klimasa, klima servis hizmeti kapsamında garantili hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 876 0 888

Klima bakımı yapılmazsa ne olur?

Öncelikle bunu kesinlikle önermiyoruz. yani klima rutin olarak en az yılda bir kez bakımını yaptırmalısınız. Klima bakımı yapılmasa öncelikle sizi hasta eder bunu unutmayın. Klima hastalığının yanı sıra, klima enerji tasarrufu yapmaz, arıza ihtimali artar ve size daha pahalıya mal olur. Klima bakım zamanı olarak yaz ayları başlamadan ve yaz sonu klimanın bakımının yapılmasını önermekteyiz. İstanbul da güvenilir klima servis hizmetleri ile klimasa.com yanınızda.

Diğer yazımız ev klimanın gazı biterse ne olur yazımızı okudunuz mu?

klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul ve Ankara geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO