0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Klima gaz dönüşümü, R22 yerine R407

Klima gaz dönüşümü, R22 yerine R407 Klima gaz dönüşümü, R22 yerine R407
klimasa takvim 18.07.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 6211 )
Klima gazı dönüşüm işlemi nedir? 
Klima gazları, klimanın soğutma\ısıtma yapması için gereklidir. Klimanın gazının eksik olması tam soğutma veya ısıtma yapmaması demektir. Bilindiği piyasada iki farklı tip klima gazı vardır. R407 ve R22 dir.
Klima gazı çeşitleri, Klima gazı özellikleri; 

R22 klima gazı eski sistem klimalarda bulunan bu gaz tipinden artık vazgeçilmiştir. R22 klima gazının doğaya ve atmosfere zararlı olduğu bilinmektedir. Bu sebeple yeni nesil klimalarda R22 gaz kullanımından vazgeçilmiştir. 

R407 klima gazı yeni nesil klimalar için kullanılan ve atmosfere zarar vermeyen gaz tipidir. Klima gaz dönüşümleri bu gaz tipine yapılmaktadır. 

Klima gaz dönüşüme gerekli mi? 

Klima gazı dönüşümü kesinlikle gereklidir diyebiliriz. Çünkü eski klimalarda bulunan ve zararı bilinen R22 klima gazı kullanımından vazgeçilmiş, bu tip klima gazı ile üretim bitmiştir. Yakın gelecekte R22 gazı üretimleri de duracak bu gaz tipi piyasada bulunamayacaktır. Belki de yasak bile gelebilir, bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Bu sebepler düşünüldüğünde var olan klimanız için klima gaz dönüşümü gereklidir. Yetkili klima dönüşüm servisi olarak bu süreçte yılların verdiği klima servisi tecrübemiz ve deneyimlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. 

Klima gazı dönüşümü kaç para, klima gaz dönüşüm ücreti; 

Klima gazı dönüşüm fiyatı tek bir fiyat olamaz. Bu sebep ile piyasada 20TL - 30TL klima gaz dönüşümü yapılır gibi söylemlere itibar etmeyiniz. Zira zaman zaman medyadan da servisçilik adı altında birçok dolandırıcılık işleri görülmektedir. Klima tipleri oldukça fazla ve bunların gaz tankları ve dönüşüm işlemleri de farklıdır. Duvar tipi klimanın gaz dönüşüm fiyatı ile salon tipi klimanın gaz dönüşüm ücreti veya tavan tipi klima gaz dönüşüm fiyatı birbirinden farklıdır. Hatta aynı markanın farklı modelleri arasındaki gaz dönüşüm işlemleri de farklılık gösterebilir. Kesin fiyat için hemen online olarak forum doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz. Klima gaz dönüşüm fiyatı sor. 
Klima gaz dönüşümleri 65TL ile 350TL arasında değişen fiyatlara sahip olabilir. 

Klima gazı dönüşüm işlemini kimler yapar? 

Klima servislerince verilen bir hizmet olan klima gaz dönüşüm işlemi yetkilendirilmiş klima servislerinde yapılır. Fiyatı ucuz diye kurumsal bir kimliğe sahip olmayan serviscikler den uzak durmanız sizin daha çok yararınıza olacaktı. Zira bu size daha pahalıya mal olabilir. 

Yetkili klima dönüşüm servisi olarak her türlü soru veya sorununuzda bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0212 876 0 888 bizi arayarak her türlü klima servis fiyatı sorabilir, klima gaz dönüşüm ücreti ve diğer işlemler için fiyat teklifi alabilirsiniz. 0212 876 0 888 klima servisi, Yetkili klima gaz dönüşüm servisi

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2019

Klima gaz dolum fiyatları 2019 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 09.03.2019 | klimasa takvim Gösterim ( 94790 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10.04.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 4056 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA