0532 431 67 26 İstanbul | 0533 590 16 50 Ankara

Klima üflüyor ama soğutmuyor

Klima üflüyor ama soğutmuyor
klimasa takvim 12.07.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 1802 )
Klima üflüyor ama soğutmuyor Artık günümüzde klima her evde kullanılan cihazlar arasında özellikle yaz ayları sıcak olan illerimizde sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllara göre 2018 yaz dönemi içerisinde yeni klima alımı çok yüksek oranda olduğu açıklanmıştır. Klima bakımı aksatılmadan yapılması gereklidir. Klima soğutması bazı durumlarda düşük olabilmektedir. Klima üflüyor ama soğutması düşük olması durumunda klima gazı bitmiş, eksilmiş olabilir. Klima filtreleri, iç ve dış filtreleri dolmuş olabilir yada motorda bir arıza olabilir.

Klima tam soğutmuyor ise eğer klima arızalı değilse yani bilinen bir problemi yoksa rutin bakımları aksatıldığı için klima üflüyor lakin soğutma işlemi çok düşük olur. Çünkü rutin klima bakımlarında klima fitreleri, klima gazı, klima motor iç ve dış aksamı kontrol edilip temizleme işlemi yapıldığı için klimanın tam soğutma yapmıyor gibi bir sorun yaşamazsınız.

Klima soğutması düşük ise, klima üflüyor ama soğutma işlemini tam olarak yapmıyorsa yani soğutmasının biraz düşük olduğunu hissediyor iseniz sebebi klima gazı bitmiş olabilir, klima filtreleri aşırı kirlenmiş olabilir eğer öyle ise klima kokuda yapabilir. Çözümü için klima servisi ile görüşmeniz uygun olacaktır. Klima tamir fiyatı veya klima gaz dolum ücreti gibi bilgileri öğrenmek için 0212 876 0 888 den hemen arayabilirsiniz. Her marka klimanız için klima tam soğutmama hatası veya her türlü klima bakım servis hizmetlerini sunmaktayız.

Klima üflüyor lakin soğutma yapmıyor ise sebebi klima gazı olduğunu düşünüyorsanız, klima gazının bittiğini nasıl anlayacaksınız. Klima gazı bittiği nasıl anlaşılır? Yazımızı okuyabilirsiniz.

www.klimasa.com

klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul ve Ankara geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO