0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Klimanın kış ayarı, klima ısıtmıyor ise

Klimanın kış ayarı, klima ısıtmıyor ise Klimanın kış ayarı, klima ısıtmıyor ise
klimasa takvim 20.10.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 3653 )
Yaz aylarının bitmesi ile klimalar artık serinlemek ten daha çok ısınma amaçlı kullanılmaya başlandı. Klimanın kış ayarı nasıl yapılır? Klima da kış ayarı var mıdır, her klima markası farklılık gösterecektir elbette ki lakin klima kumandaları ile klimanın kış ayarına geçmek oldukça kolaydır. Klimayı kış ayarına aldığınızda, klimanın sıcaklık derecesini de yükseltmeyi unutmayınız. Klimayı kış moduna aldınız ama klima ısıtmıyor, klima soğuk üflüyor ya da klima iyi ısıtmıyor gibi şikâyetiniz mi var?

Klima kış ayarı,

Klimanın ısıtmamasının farklı nedenleri olabilir, ilk olarak klimanın gazının kontrol edilmesi gerekebilir. Klima gazının eksik olması klimanın tam ısıtmamasını veya tam soğutmamasını sağlar. Klimanızda kısa devre olabilir, klima motoru da arızalı olabilir. İnverter klima ısıtmıyor gibi şikayetler de klimanın inverter olması ısınmada sıkıntı çıkarmayacağı anlamına gelmez. Klimanız kış modun da arıza kodu veriyor ise bu hata kodunu kontrol ediniz.

Klima ısıtmıyor, sorununuz hala devam ediyor ise bize 0212 876 0 888 nolu telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Klima tamir fiyatlarını, klima servis ücretini öğrene bilirsiniz. Her marka klima için klima tamiri, klima servis hizmetleri yapılmaktadır. En uygun klima gaz dolumu uzman ekiplerimiz ile yapılır. Klima gaz dolum fiyatını öğrenin. Klimanızın tam ısıtmaması klima gazından olabilir.

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2019

Klima gaz dolum fiyatları 2019 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 09.03.2019 | klimasa takvim Gösterim ( 94790 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10.04.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 4056 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA