mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Ev klimanın gazı biterse ne olur

Ev klimanın gazı biterse ne olur
klimasa takvim 23.07.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 8759 )
Ev klimanın gazı biterse ne olur Klima gazı biterse ne olur diye aklınıza gelmiştir. Kısaca açıklayalım, ev klima gazı biterse öncelikle fark edeceğiniz klimanın odayı yeterince soğutmadığı dır. Yani evde, ofiste klimanız sürekli çalışıyor ama oda içerisi hiçte soğuk değil mi? Bunun sebebi büyük ihtimal ile klima gazının tükenmiş olduğundan olma ihtimali çok yüksek. Klima gazı yeteri seviyede değilse klima tam soğutma yapmaz, daha fazla enerji harcar. Bu şekilde klimayı kullanmaya deven ederseniz klima bir süre sonra arızaya geçebilir.

Ev klima gazı bittiği nasıl anlaşılır

Ofis veya evlerde kullandığınız klimanın gazının bittiğini nasıl anlarsınız? Klima gazı bitmiş ise dış üniteden gelen gaz borusunu kontrol ediniz. Klima dış ünitesinden gelen bu boru üzerinde karlanma olması, buz tabakasının varlığı klima gazının bittiği veya eksildiğine işaret eder. Birde ev klima gazı bittiğini anlamak için klima tam soğut üfleme gücünü kontrol edin. Yeterince güçlü soğuk hava üflüyor mu? Klima çalışıyor ama soğuk üflemiyor ise klima gazının eksilmesi veya bitmiş olduğu akla gelir.

Ev klima gazı dolumu fiyatları

Kontrollerinizi yaptınız ve ev, ofis klimanızın gazının bittiği veya eksildiğini anladınız, ne yapmalısınız. Klima gazı bitmiş ne yapmalıyım. Çözüm önerimiz kesinlikle kendiniz müdahale etmeyiniz. Klima gazının eksilmesi veya bitmesi demek klima dış ünitesinde borularda çatlak vb bir sorun olduğunu da gösterir. Kesinlikle kontrolünün yapıldıktan sonra ev klima gazı dolumu yapılmalıdır. Güvenilir bir klima teknik servisi ile irtibata geçerek bilgi alınız. 0212 876 0 888 den bize ulaşabilirsiniz.

Klima gaz dolum fiyatları klimaya basılan, doldurulan gaz kapasitesine göre belirlenir. Kaç bar gaz basılır ise ona göre ev klima gazı dolum ücreti çıkar. Klimanın gaz kapasitesi de önemlidir. Ortalama bir fiyat ile klima gaz dolum fiyatı 50 TL ile 250 TL arasında olabilir. Klima marka ve modelinizi bildirerek ev, ofis klimanız için gaz dolum fiyatı ne kadar hemen 0212 876 0 888 arayıp öğrenebilirsiniz. Yada online olarak ev klima gazı dolumu fiyatları ne kadar sorabilirsiniz.

İstanbul da güvenilir klima servisi, KLİMASA güvence ile garantili hizmet alırsınız. Yılların tecrübesi ile İstanbul da Sefaköy, Halkalı, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bakırköy, Bahçelievler, Yenibosna merkez olmak üzere tüm ilçe ve semtlere klima bakım, tamir, servis hizmetleri sunmaktayız.

Klimasa, her marka ve model klima için bakım, servis, gaz dolum hizmeti verir. Uygun fiyatlı ikinci el klimalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Klimaya dair her şey KLİMASA da.


www.klimasa.com
İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Halkalı Atakent Klima Servisi

Halkalı Atakent Klima Servisi

Klima kullanımı günümüzde artık çok daha önemli bir hale gelmeye başladı. Mevsimlerde ve mevsim aralarında ortaya çıkan sert değişimler, havaların artık belirli bir dönemde değil gün içinde dahi farklılıklar göstermesi ile beraber insanların klima ihtiyaçlarında da gözle görülür bir artış ortaya çıkmış oldu. Dolayısıyla artık yalnızca iş yerlerinde Okuma: 281 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO