mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

İkinci el klima fiyatları

İkinci el klima fiyatları
klimasa takvim 08.06.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 4376 )
İkinci el klima fiyatları Daha hesaplı klima için ikinci el klima almayı düşündünüz mü? Eviniz, ofisiniz veya iş yerleri için özellikle yaz aylarında sıklıkla kullandığımız cihazların başın klima geliyor. En uygun klima olarak yada klimaya çok para ödemek istemeyenlerden iseniz sizde ikinci el klima tercih edebilirsiniz. Sıfır ayarında az kullanılmış, tüm bakımları tam montaja hazır en uygun klimalar ikinci el klimalar sizi bekliyor. 

İkinci el klima alırken neye dikkat etmeliyiz 

Her cihazda olduğu gibi klima alırken de, ikinci el klima alırken de bazı noktalara dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Öncelikle oda büyüklüğünüze göre bir ikinci el klima tercih etmelisiniz ne büyük ne de küçük bir klima içinizi görmeye bilir. Nasıl bir tipte klima ihtiyacınız var klima tipi, duvar tipi ikinci el klima, salon tipi ikinci el klima, tavan tipi ikinci el klima sizin odanız veya iş yeriniz için hangisi gerekli buna karar vermelisiniz. Bir başka unsurda ikinci el klima alırken btu değerine ve bakımlarının tam olarak yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. 

İkinci el klima fiyatı ne kadar 

Klima fiyatları klimanın tipine, kapasitesine, inverter klima olmasına göre çok farklı fiyat aralığında yer alır. İhtiyacınız olan klima tipini belirledikten sonra klima ücretini daha net öğrenirsiniz. İkinci el klima fiyatları sıfır klima ücretlerine göre elbette daha hesaplıdır. İkinci el klima fiyatları 400 TL, 500 TL fiyatlar dan başlar 3000 TL , 5000 TL ye kadar çıkabilir. İkinci el klima fiyatı klima tipine, durumuna göre farklılık gösterir. 
KLİMASA ikinci el klima ücretlerini inceleyebilirsiniz. Satışa sunulan ikinci el klimaların tüm bakımları yapılmış ve klimalar montaja hazırdır. KLİMASA oldukça geniş bir ikinci el klima stoğuna sahiptir. Aradığınız marka ikinci el klimalar için 0212 876 0 888 den bilgi alabilirsiniz. Mitsubishi ikinci el klima, Arçelik ikinci el klima, Vestel ikinci el klima, Daikin ikinci el klima, Sigma ikinci el klima, Bosch ikinci el klima gibi markalarda mevcuttur. 

İkinci el klima montaj ücreti ne kadar 

Klimalar direk hazır olarak kullanılmayan cihazlardır. Klimanın montajının yapılması gereklidir. Klima montajı uzman klima servis ekibi tarafından yapılması gereklidir. Aldığınız ikinci el klima içinde klima montajı gereklidir. İkinci el klimayı aldığınız zaman ikinci el klima montajının ücrete dahil olup olmadığını öğrenin. Aksi durumda ikinci el klima ücretine montaj fiyatı da ekstradan eklenir. İkinci el klima montaj ücretleri 50TL ile 250TL arasında değişebilir. Klima montaj ücreti, montajı yapılacak olan klima tipine göre farklılık gösterir. 

KLİMASA siz değerli müşterilerine satışını yaptığı ikinci el klimaları içinde garanti sunabilmektedir. İkinci el klima garanti şartları için bilgi alınız. İkinci el klima montajını da klima servisimize yaptırmanız durumda klima montaj fiyatından da indirim yapılır. İkinci el klima tamiri, ikinci el klima gaz dolumu gibi her türlü klima hizmeti için de en doğru adres KLİMASA

KLİMASA İstanbul’da tüm ilçelere ikinci el klima satışı yapmakta, hatta Türkiye geneli tüm illere de klima, ikinci el klima gönderebilmektedir. Klimasa merkezi, beylikdüzü klima servisi olmak üzere Bakırköy klima servisi, Bahçelievler klima servisi, Merter klima servisi, Büyükçekmece klima servisi, Atakent klima servisi gibi İstanbul geneli her bölge için klima bakım servisi, ikinci el klima satış ve alış hizmetleri sunmaktadır. 

İkinci el klima satışı 

Her marka ikici el klimanız değerinde alınır ve en uygun fiyatlar ile kullanıcıya satışı yapılır. İkinci el klimaların tüm bakımları titizlik ile yapılır ve montaja hazır halde bekler. Arçelik ikinci el klima, Hitach ikinci el klima, Vestel ikinci el klima, Mitsubishi ikinci el klima, Daikin ikinci el klima …

Klimaya dair her şey İstanbul’da KLİMASA’da. 
Klima bakım servisi, 0212 876 0 888 www.klimasa.com
İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

İstanbul da güvenilir klima servisi

İstanbul da güvenilir klima servisi

Güvenilir bir klima teknik servisi aramakta çok haklısınız. Aslında bu sadece klima servisi için değil, kombi, beyaz eşya vb. teknik servisler içinde geçerlidir. Çünkü bakım servisleri sizin evinize girecek kişilerdir. Belki de bu sebepledir ki güvenilir klima bakım servisi aramaktayız. Televizyonlar da sürekli olarak sahte teknik servisler Okuma: 1911 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO