mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Klima taşıma nasıl yapılır?

Klima taşıma nasıl yapılır?
klimasa takvim 20.01.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 2860 )
Klima taşıma nasıl yapılır? Klimanız var, klima montajı yapıldı sorunsuz çalışmakta. Ama klimanızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz, evinizi taşımış olabilirsiniz, ofiste klimanın yerini değiştirmek istersiniz. Bu gibi durumlar sürekli başımıza gelir ve klimanın taşınması gereklidir. Klima taşıma işlemi nasıl olur diye düşünmektesiniz.

Klima taşıma işlemi

Klimayı ilk aldığınız zaman montaj işlemini siz yapamazsınız. Bunun için servis gereklidir. Aslına bakılırsa klima taşıma işlemi de aynı bu şekildedir. Kendinizin bunu yapması çok güçtür. Kaş yapayım derken göz çıkarmaya benzer. Klima sökme işlemi sırasında klima gazını kaçırırsanız yada bir parçaya zarar verirseniz o zaman daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. 

Klima taşıma işlemi nasıl yapılır? Öncelikle işinde uzman bir servis elemanında yardım isteyiniz. Klima taşıma işlemi için klima gerekli yerlerinden sökülür, klima dış ünitesi duvardan sökülür, klima gazı için ayrıca dikkatli işlem gerekebilir. Sorasında istediğiniz yere klimanın yeniden montajı yapılır. Bunu klima sökme takma işlemi de denebilir. Taşıma esnasında, klima gazını kaçırmadan sökme çok önemlidir.

Klima taşıma ücreti ne kadar?

Klima modeline göre farklı olabilir. Klimanın taşınacağı yerde fiyatta etkilidir. Bunlar göz önüne alındığı zaman klima taşıma ücreti 100 TL ile 300 TL arasında değişebilir. Sizde hemen klimanız için klima taşıma fiyatı ne kadar öğrenin. Online olarak sorabilir siniz. Yada bize 0212 876 0 888 den ulaşınız. 

En uygun klima taşıma fiyatı için bizden teklif isteyin. İstanbul klima taşıma işlemi. Klima taşıma işi beylikdüzü, büyükçekmece klima taşıma ücreti, Avcılar klima taşıma işleri.
İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Klima sökme takma fiyatları

Klima sökme takma fiyatları

Sökme takma hizmeti yani asıl işlem klima montaj ve demontaj işlemidir. Halk arasında yaygın olarak klima sökme takma diye tarif edilen klimanın montaj işlemi kesinlikle işin uzmanı kişilerce yapılması gereken bir işlemdir. Klimanın montajı ve demontajı sırasında klimanın zarar görmesi klima gazının boşalması veya kaçması gibi Okuma: 4174 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO